В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1145

Бързи и яростни по улица Странджа

Начало
22.09.2021
ID:
1145

Предложение

Място/адрес: Гр. Асеновград, ул. Странджа

Описание: След приключване на ремонта по ул. Странджа, пътния трафик по улицата се увеличи неколкократно от преди ремонта. Улицата е много тясна и в голяма част от нея няма тротоар. Сега автомобилите се движат с много висока скорост заради по добрата настилка на пътя, което създава предпоставки за сероозни пътни инциденти. По улицата постоянно минават деца и възрастни, живеят и семейства с малки деца, както и възрастни хора. От името на живущите на ул. Странджа и гражданите които преминават по нея, моля да вземете незабавни мерки за обезопасяването на улицата. Било то чрез полагане на изкуствени неравности или други начини за ограничаване на скоростта и трафика по нея. С уважение, от живущите на ул. Странджа.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 10.11.202109:29
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на този етап не се предвижда изграждане на изкуствена неравност, тъй като наклона на улицата не отговаря на възможността за поставяне на такава.
  • 23.09.202108:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали