В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1144

Преброяване 2021

Начало
21.09.2021
ID:
1144

Друго

Подаден от: Сашка Дигалова

Място/адрес: Асеновград, кв. Запад, ул. Лозница 6

Описание: Преброих се коректно и в срок /електронно/ ! Интересува ме кога преброител ще мине в дома ми, за да предам информацията и трябва ли да чакам три седмици блокирана вкъщи, за да изпълня гражданския си дълг ?


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 19.10.202109:39
    Уважаема госопожо Дигалова. Преброяване 2021 приключи и ви уведомяваме, че след като сте се преброили, без значение по кой от начините, не подлежите на глоба, на такава подлежат единствено гражданите, които са отказали да се включат в преброяването.
  • 21.09.202114:01
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали