В процес 152 Приключени 2620

Сигнал №1143

Тъмнина в центъра на града

Начало
21.09.2021
ID:
1143

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо

Място/адрес: Кръговото движение пред ресторант Станимака

Описание: От един месец не работи осветлението на кръговото движение пред ресторант станимака не е възможно никой от общината да не го е видял


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител