В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1142

Сигнал

Начало
20.09.2021
ID:
1142

Неработещо улично осветление

Подаден от: Янко Желев

Място/адрес: Улица Речна

Описание: От началото на м.Септември 2021 година,не работи осветлението на улицата,съсед е подал сигнал за същото преди 15 дни,резултат все още няма.Желанието ми е осветлението да бъде възстановено възможно най-бързо,а така също желая да ми отговорите защо не работи и защо се бави отстраняването на аварията толкова дълго време?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител