В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1141

Непочистена детска площадка и контейнери

Начало
20.09.2021
ID:
1141

Отпадъци/почистване

Подаден от: Анелия Димова

Място/адрес: Кв. Изток, зад бл. 5,срещу хранителния магазин

Описание: Днес е понеделник, часът е 12:00ч. Детската площадка тук не се почиства както останалите в града или централната градска част, има ли график за почистване? Тук децата играят сред боклуци, дишат миризмите от непочистените контейнери за отпадъци,разнасящи зараза, която не е по-малко опасна от други вируси! Жълтият е в това състояние минимум от 2 седмици, подминава се от почистващата фирма. Вижда се, че е за разделно събиране и съответно няма място в него, за да се изхвърли отпадък. За това хората си ги оставят до него.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 23.09.202108:36
    Уважаема Госпожо Димова, сигналът Ви е предаден на фирмата изпълнител и същата ще бъде пренасочена на адреса за обслужване на контейнерите. Площадките се почистват ежедневно в дните от понеделник до петък, от работници по чл.12 от ППЗСП. На 21.09.2021 г. площадките находящи се в кв. Изток се почистиха отново.
  • 20.09.202113:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали