В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №1140

Не работещо улично осветление

Начало
20.09.2021
ID:
1140

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград,бул.”Васил Левски”5

Описание: Искам да подам сигнал за не работеща улична лампа,тъй като вече повече от две седмици не работи и е пълна тъмница пред входа,а все пак е в централната градска част…


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител