В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №114

Осветление

Начало
26.03.2020
ID:
114

Неработещо улично осветление

Подаден от: Костадин Янчев

Място/адрес: ул. „Марица“ 9, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Цялото осветление на кръговото на Бул.България и ул.Марица не работи от доста време


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител