В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1134

Пропаднала шахта

Начало
18.09.2021
ID:
1134

Опасна улична дупка

Място/адрес: пл. „Академик Николай Хайтов“ 10А, 4230 Градски, Асеновград, България

Описание: Шахтата на паркинга отново е в неизправност.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 11.11.202116:20
    Здравейте. Необходима е подмяна на целия линеен отводнител на посоченото в сигнала място. За изпълнението на обекта е необходимо същия да бъде част от инвестиционната програма на община Асеновград. В този ред цялостна подмяна на компрометираните линейни отводнители на територията на града ще бъдат предложени в инвестиционната програма за 2022 год. За да се избегне неудобстовто на гражданите ще се извърши отново текущ ремонт.
  • 20.09.202108:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали