В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1132

Безстопанствена кола

Начало
17.09.2021
ID:
1132

Въпрос

Място/адрес: Ул. Рилска 3

Описание: Здравейте. След подаден сигнал за безстопанствена кола, на 13.07 получих следния отговор: ,,Поради неизпълнение на даденото предписание в установения за това, срок следва моторното превозно средство (МПС) да бъде принудително преместено, съгласно чл.73, ал.1 и ал.2 от Наредба за управление на отпадъците.,,. Към днешна дата горепосоченото МПС продължава да е на същото място. В какъв срок следва да бъде преместено, очевидно принудително?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.12.202108:57
    Уважаема госпожо Казакова, уведомяваме Ви, че след извършени неколкократни проверки на място и поставено предписание за премахване на автомобил мерцедес с рег. № РВ5291ХВ собственика не е открит. Последващи действия следва да бъдат предприети след получаване на информация от КАТ.
  • 17.09.202116:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали