В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №1131

Относно ремонта на пътя- Асеновград-Кърджали

Начало
16.09.2021
ID:
1131

Друго

Място/адрес: Пътя Асеновград - Кърджали

Описание: По пътя който тече ремонт в момента там постоянно има движение на коли.Пътя е настелен с пръст и чакал и се вдига такъв прахоляк.Това не е нормално наоколо е такава мъгла от прахоляк,не може да се диша.Трябваше ли така да се застели пътя толкова рано близо до границите на града,след като ще се асфалтирва най -накрая. Не може ли поне да се напръсква с вода да няма този прахоляк.Но е нещо ужасно.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 21.09.202115:28
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че посоченият пътен участък е част от републиканската пътна мрежа, чиито поддържане и ремонт спада към Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив. Сигналът Ви е препратен към ОПУ.
  • 17.09.202109:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали