В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1130

Пешеходен светофар

Начало
16.09.2021
ID:
1130

Предложение

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 5, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Имам предложение за подобрение на пътната обстановка. Днес на бул. Васил Левски отново беше блъсната жена. Казвам отново,защото случаите на блъснати хора на конкретната пешеходна пътека да много. Аз живея там и често ставам свидетел на трагични случаи. Става въпрос конкретно за пешеходната пътека от джамията към аптеката. Имам предложение да бъде монтиран светофар с копче за преминаване. Още повече в близост има училище (Ленин) и много деца преминават точно през тази пешеходна пътека. Нека не чакаме да пострада още някой.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.11.202109:24
    Уважаема госпожо Зехтинска, уведомяваме Ви, че предложението Ви за поставяне на пешеходен светофар е отхъврлено, защото близостта до кръговото кръстовище на църквата "Свети Атанас", ще създаде предпоставки за натовареността на движението. Обсъжда се възможнстта за поставяне на ограничители скоростта на движението.
  • 16.09.202116:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали