В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №113

Безстопанствени кучета

Начало
23.03.2020
ID:
113

Безстопанствени кучета

Подаден от: Димитър Райчев

Място/адрес: ул. „Речна“ 27, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Кога ще е следващата акция за улов на безстопанствени кучета и щом има сигнал срещу тях това значи ли,че ще бъдат прибрани.Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 01.04.202010:13
    Уважаеми г-н Райчев, при получен сигнал за безстопанствено животно, същият се записва и при следващ улов се предоставя на екипите за улов на безстопанствени кучета. Съгласно чл.47, ал.1 и ал.3 от ЗЗЖ, след залавяне кучетата се обезпаразитяват, кастрират и ваксинират срещу бяс, маркират се с ушна марка и се връщат по местата, откъдето са заловени. Поради епидемиологичната обстановка, в момента уловът на кучета на територията на община Асеновград се отлага за неопределено време. При следващ улов, сигналът Ви ще бъде предаден.
  • 23.03.202016:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали