В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1129

Не работи пешеходния светофар до ОУ"Петко Каравелов"!

Начало
16.09.2021
ID:
1129

Неработещ светофар

Подаден от: Емилия Кръжева

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 39В, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Не работи пешеходния светофар до ОУ"Петко Каравелов"!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител