В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №1128

Непочистени улици

Начало
16.09.2021
ID:
1128

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: гр.Асеновград , ул.Иван Вазов

Описание: Улица "Иван Вазов " отново е мръсна, пълна с паднали листа и боклуци. Контейнерите за разделно събиране на отпадъците /стъкло и пластмаса/ са препълнени . Никой не ги е изпразвал от месеци ! Хората вече оставят стъклото отвън до контейнера и така допринасят за още по-грозната гледка. Моля да предупредите фирмата , отговаряща за тях регулярно да си прибира насъбрания отпадък ! А също почистващата фирма редовно да мете улица " Иван Вазов", защото идва да чисти само след подаден сигнал от мен до вас !


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 23.09.202108:25
    Уважаема Госпожо Маркова, улица „Иван Вазов“ се мете по график, веднъж седмично, всеки петък, изметена е отново на 17.09.2021 г. Контейнерите за стъклен отпадък, със зелен цвят се обслужват - 1 - път на три месеца и са предназначени за отпадъци от опаковки, стъклени бутилки, буркани, рециклируем отпадък. По обемните отпадъци могат да се предадат на пункт за приемане на разделно събрани отпадъци от домакинства, в непосредствена близост до контейнерите се намира фирма „Стакра“, ул. „Иван Вазов“ № 11. Стъклата ще бъдат почистени с почистването на улицата.
  • 16.09.202114:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали