В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1126

Детска площадка,кв.Долни Воден

Начало
14.09.2021
ID:
1126

Опасна детска площадка

Подаден от: Красимир Желязков

Място/адрес: Ул.Захария,кв.Долни Воден

Описание: Площадката е недовършена и неподържана,а в бюджета за2021 бяха гласувани средства за довършването и.Площадката е буренясала поради липса на настилка около пързалката и люлката,а настилката която е поставена под съоръженията вече е разместена поради некачествено изпълнение.Та въпроса е КОГА ще имаме завършена,безопасна и добре подържана детска площадка за нашите деца???


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 05.10.202112:00
    Уважаеми г-н Желязков, в допълнение към отговора по сигнала Ви информираме, че вече има сключен договор за разширяване на детската площадка, съгласно който се предвижда доставка и монтаж на допълнително оборудване и ударопоглъщаща настилка.
  • 23.09.202110:33
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че е изготвено задание за разширение на детската площадка , като към момента се провежда процедура по избор на изпълнител.
  • 14.09.202116:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали