В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №1125

Неработещо улично осветление на ул." Ст. Джамсъзов"

Начало
14.09.2021
ID:
1125

Безстопанствени кучета

Подаден от: Георги Михов

Място/адрес: Х. Д. Стоилов № 6

Описание: Новото улично осветление покрай оградата на училище Цветни Метали не работи цяло лято, но вече започва учебната година и учениците тръгват на училище, сутрин и вечер е много тъмно, но също и се разхождат много бездомни кучета. Надявам се да се отстрани поне проблема с осветлението, а за кучетата ... Предварително Ви Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител