В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1124

Незаконно паркиране

Начало
13.09.2021
ID:
1124

Друго

Подаден от: Любомир Димитров Михайлов

Място/адрес: Цар Иван Асен втори

Описание: Изоставен микробус.Общината ми писаха че микробуса е премахнат на 2 Септември,но това е откровена лъжа. Представям нова снимка от 11Септември.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител