В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №1123

Осветление

Начало
13.09.2021
ID:
1123

Неработещо улично осветление

Подаден от: Николай

Място/адрес: Захари Зограф 5

Описание: От 1 година няма кой да смени изгоряла крушка, моля ви изпратете някой да я смени


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител