В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №1122

Счупена детска пързалка

Начало
13.09.2021
ID:
1122

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Елена Налбантова

Място/адрес: Градски парк

Описание: Извитата синя пързалка в градския парк е счупена от повече от месец. Съоръжението е опасно и някое дете може сериозно да пострада! Моля незабавно да се вземат мерки и пързалката да бъде отремонтирана!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител