В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1121

izprateno pismo

Начало
13.09.2021
ID:
1121

Въпрос

Подаден от: Ирена Николова

Място/адрес: ул. Юговска

Описание: Здравейте, на 12.08.2021 на ел. поща [email protected] изпратих запитване на база, на което ще заплатя МДТ. все още нямам отговор, нямам входящ номер, получено ли е и каква е практиката на община Асеновград.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 16.09.202111:59
    Уважаема госпожо Николова, уведомяваме Ви, че след направена проверка по вашият сигнал към отдел Местни приходи, се установи че колегите са се свързали с вас и сте уточнили всички въпроси относно вошето запитване.
  • 13.09.202116:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали