В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №112

MПС, което пречи

Начало
23.03.2020
ID:
112

Друго

Място/адрес: Младен Митроколев

Описание: Това МПС, което не е в движение, от години стои на тротоара и пречи, както на движението на пешеходци, така и на автомобили. Наскоро асфалтираха този участък. Беше залепена бележка този автобус да се премахне, за да не пречи на ремонта, но така и не бе преместен. Крайният резултат от това се вижда на снимката. Нормално ли е?!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител