В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1119

Беседка

Начало
10.09.2021
ID:
1119

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: ул. „Лозница“ 5Е, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Въпреки обяснението в полицията след препращането на предишния ми сигнал и неколкократното обаждане в районното управление , събиранията и напиванията на беседката зад блок 108 квЗапад продължават. Не се съобразяват часовете за шума , както и употребата на алкохол на обществени места (на 5 метра има площадка за малки деца) . Ако беседката не бъде премахната . ще се наложи да съдя общината за нанесени вреди на психичното здраве в следствие редовно недоспиване предизвикано от несъобразено с околната жилищна среда съоръжение.Надявам се да вземете мерки за да не стигаме до този неполезен никому процес. В полицията вече бях и втори път няма да отида .Отделно там се трупат боклуци от употребените напитки , храни и фасове . Кочина .


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 13.09.202111:42
    Здравейте! В посочения случай, след 17:00ч. ангажимент по опазване на обществения ред има РУ-Асеновград. За да бъде обърнато внимание на момента и да се предприемат незабавни мерки срещу ограничението на шума, следва да позвъните на тел. 112 в момента, в който е налице ситуацията. Целта е полицейските служители да установят нарушителите по време на извършване на нарушението.
  • 13.09.202108:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали