В процес 33 Приключени 1656

Сигнал №1117

Опасна детска пързалка

Начало
08.09.2021
ID:
1117

Опасна детска площадка

Място/адрес: ул. „Стара планина“ 7, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Пързалката е в окаяно състояние,стои така вече няколко седмици!!!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.09.202114:08
    Здравейте! Комбинираното детско съоръжение в посочената от Вас детска площадка е затворено за ползване още през изминалата седмица, като е обозначено със сигнална лента. Уведомена е фирмата изпълнител. До отремонтиране на съоръжението, безопасно могат да е ползват пясъчникът и люлката. В най-кратки срокове ще се предприемат действия за цялостното укрепване на комбинираното детско съоръжение.
  • 08.09.202113:56
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали