В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1114

Опасно за пресичане

Начало
04.09.2021
ID:
1114

Друго

Подаден от: Изабела

Място/адрес: Ул.Стоян Джамсъзов 11

Описание: Надявам се по целия нов асфалтиран път на кв. Запад по посока Долни Воден, в най-скоро време да бъдат поставени легнали полицаи,светещи табели, ограничителни знаци, или каквото е там необходимо, за да спрат да карат с 200.Пресичането стана опасно и невъзможно понякога, няма и достатъчно пешеходни пътеки,(на които също не спират).Скоро децата ни ще тръгнат на училище.Моля да се вземат адекватни мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.11.202108:58
    Здравейте, уведомяваме Ви, че ул. "Стоян Джансъзов" е изпълнена съгласно проект съгласуван с КАТ Пловдив, и на този етап не се предвижда изграждане на изкуствена неравност или поставяне на знаци.
  • 07.09.202108:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали