В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1111

Джамия

Начало
04.09.2021
ID:
1111

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: Долно Воден

Описание: Уважаеми Господин Кмете! Обръщам се към вас с молба да се разпоредите: ходжата в Долно Воден да спре да пее на микрофон !!!!Аз съм живяла 20 години извън България и съм човек толериращ всякакви религии, но за мен е нарушаване на правата ми когато спя в 23 часа и сутрин в 5 да ме събужда ходжата с маанетата си!!!!! Е, все пак Долно Воден е в България, а не в Кабул !!!! Благодаря ви ! С уважение и силна надежда за помощ ! Блага Иванова


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител