В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №111

Дезинфекция

Начало
22.03.2020
ID:
111

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ширин Чакър

Място/адрес: Асеновград

Описание: Автобусите, които обслужват гражданите на Асеновград по линиите 1, 2,4 не само не са дезинфекцирани, дори не са мити. В условията, при които се налага да спазваме определени мерки и въпреки опасността се нуждаем от транспорт, смятам ,че е недопустимо. Таксиметровите коли ,улици и площадки също, кварталните магазинчета също. Сега е време да обърнете особено внимание на хигиената в града.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.04.202010:03
    Здравейте! Поддържането и дезинфекцията на автобусите, обслужващи линиите на градски транспорт, е задължение на собственика на фирмата превозвач. Община Асеновград има ангажимент да извършва дезинфикция на площите за обществено ползване.
  • 23.03.202016:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали