В процес 33 Приключени 1656

Сигнал №1109

Липсващи елементи от светофарна уредба

Начало
03.09.2021
ID:
1109

Неработещ светофар

Подаден от: Мирослав Михалакев

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 97, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: От Светофарната уредба липсва показателя отнасящ се за пешеходците ( показва колко минути остават до и за преминаване ), както и звуковия сигнал. Светофара се намира на кръстовището на Ул. Цар Иван Асен 2 и ул. Княз Борис 1 от "Зъбчето" към блока.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител