В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1108

Опасни дървета

Начало
03.09.2021
ID:
1108

Друго

Подаден от: Мюмюн Фаик

Място/адрес: Георги Бенковски 25 Асеновград

Описание: Опасни дървета които са сериозно обрасли със замотани кабели във тях и също пречат при преминаване по стълбите които свърваз ул.Георги Бенковски 24 със ул.Патриарх Евтимии !


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 23.09.202116:13
    Уважаеми Господин Фаик, сигналът Ви ще бъде препратен към Електроразпределителното дружество обслужващо град Асеновград, след което клоните на дърветата ще бъдат окастрени от фирмата изпълнител, поддържаща зелената система на територията, на общината.
  • 07.09.202108:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали