В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1106

знак

Начало
03.09.2021
ID:
1106

Въпрос

Място/адрес: бул. „България“ 100, 4232 Асеновград, България

Описание: Здравейте. Има поставена табела за край на Асеновград в локалното платно точно преди бензиностанция МУСЧО. До там ли са границите на града в посока Пловдив? Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител