В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1105

Относно ул. Странджа и ул.Богомилска

Начало
03.09.2021
ID:
1105

Отпадъци/почистване

Подаден от: Владимир Шопов

Място/адрес: Странджа 25

Описание: Искам да попитам, кога ще бъде почистена от строителните остатъци л. Странджа и ул.Богомилска - разклона между двете. Останал чакъл, свлечен пясък, изоставено колче от знак... Всичко това пречи на движението и освен това запрашва допълнително околната среда.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител