В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №1104

Събиране на пласмасови отпадъци

Начало
02.09.2021
ID:
1104

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Кв. "Баба Тонка"

Описание: Жълтите контейнери за разделно събиране на пластмасови отпадъци са препълнени вече втора седмица. Става въпрос за контейнерите на две от спирките на ул. Княз Борис, както и за още няколко в района. За съжаление ми се налага да оставям торбата с отпадъци отстрани на контейнера. Не ни е дадена възможността да пазим града си чист.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител