В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1102

Нарушена тротоарна настилка след ремонтни дейности

Начало
31.08.2021
ID:
1102

Друго

Място/адрес: ул. „Градешница“ 14, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: След ремонтни дейности (по думите на работниците "за прекарване на оптични кабели") и последващо пренареждане паветата на тротоарната настилка пред жилищната сграда на ул. "Градешница" №14 (и част от ул. "Полковник Дрангов") са налице множество счупени бордюри както и некачествео пренаредени павета – липса на нивелация, фуга между част от плочите. Текущият вид на тротоарната настилка е предпоставка за бъдещи проблеми, които няма да закъснеят след дъждовния сезон и по-ниските температури, още повече, че върху тази настилка преминават ежедневно автомобили (заради гаражите в сградата). Последно, но не и по важност, живущите не бяха уведомени за предстоящите ремонтни дейности по никакъв начин. За тях се разбра при свършен факта, а в обедните часове (14-16ч) не винаги се спазваше тишина.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.11.202116:43
    Здравейте, уведомяваме Ви, че след извършена проверка е установено че през указания участък е изградена мрежа на мобилен оператор. Съгласно сключен с община Асеновград договор за прокопаване, изпълнителите имат задължение за възстановяване на нарушената настилка. В този ред същите са уведомени и в случай че не се предприемат действия, възстановяването ще бъде извършено от община Асеновград.
  • 01.09.202108:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали