В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №110

Миене на улиците

Начало
22.03.2020
ID:
110

Въпрос

Подаден от: Ефтим Чакъров

Място/адрес: жк. Запад, Асеновград

Описание: Защо не миете улиците в града? Не само централните, а всички! Предвид извънредната ситуация, това е една от първите мерки, които да приложите. Да не коментирам, че миенето на улици е задължително и без епидемия и че фирмите за почистване си спестиха парите от зимно почистване. снимка архив ТВ САТ


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 01.04.202010:12
    Уважаеми г-н Чакъров, улиците на територията на Асеновград се мият съобразно план сметката за дейностите по чл.66, ал.1 от ЗМДТ, по предварително изготвен график. Районът на квартал "Запад" е включен в графика за машинно миене.
  • 23.03.202016:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали