В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1099

Клони, пречещи на автобусите по пътя за Асенова крепост

Начало
29.08.2021
ID:
1099

Друго

Подаден от: Ивайло Мирчев

Място/адрес: Асенова крепост

Описание: Клони пречат на автобусите да се качат до Асенова крепост. Нужно е прочистването на пътя, за да се обезпечи безпроблемно изкачване на туристическите групи, транспортирани с големи бусове и автобуси.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.11.202116:49
    Здравейте, уведомяваме Ви, че февруари месец 2022 год., ще се обходи общинската пътна мрежа и ще се извърши планово почистване от растителност за осигуряване на видимост от превозните средства.
  • 30.08.202108:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали