В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №1098

Зелена площ в окаяно състояние

Начало
27.08.2021
ID:
1098

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Улица Богомилска

Описание: Градинката на улица Богомилска в близост до училище "Христо Ботев" не е поддържана от години и е в окаяно състояние. Има и дърво , което се е наклонило и е счупило бордюра. А точно срещу градинката има жълт контейнер за боклуци, който не е изхвърлян повече от месец и земята е пълна с боклуци! Моля , вземете адекватни мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 23.09.202116:11
    Улица „Богомилска“ се почиства по график, всеки петък. На 24.09.2021 г. улицата ще бъде почистена от работници на фирма „КМД“ ЕООД. Контейнера ще бъде обслужен на 27.09.2021 г.
  • 13.09.202111:01
    Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 27.08.2021г. на електронния портал за сигнали на Община Асеновград, Ви уведомяваме, че градинката на ул. Богомилска, в близост до училище Христо Ботев се почиства eжедневно от работници по чл.12 от ППЗСП. Съдовете за разделно събиране на отпадъци от опаковки, намиращи се на ул. „Богомилска“ се обслужват редовно по график, два пъти в месеца. При следващо обслужване на съдовете, екипа ще бъде насочен към горепосочените съдове.
  • 30.08.202108:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали