В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1097

Пропаднали шахти

Начало
27.08.2021
ID:
1097

Опасна улична дупка

Подаден от: Христина Тоскова

Място/адрес: пл. „Академик Николай Хайтов“ 4, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: До скоро беше пропаднала една шахта. Сега вече са две!! През този участък, освен натовареното движение от автомобили, минават и доста пешеходци. Видимоста е малка поради липса на улично осветление. Паркингът е платен и е хубаво да се поддържа елементарно ниво!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.08.202115:23
    Уважаема г-жо Тоскова, уведомяваме Ви, че е извършена количествено-стойностна сметка за цялостна подмяна на линейния отводнител и същия ще бъде сменен до края на месец септември.
  • 27.08.202115:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали