В процес 72 Приключени 2381

Сигнал №1095

Неизползвам павилион на неправилно място

Начало
26.08.2021
ID:
1095

Друго

Подаден от: соня мазнева

Място/адрес: пл."академик Николай Хайтов " 6

Описание: Неизползваемият от година павилион/ който е почнал безогледно да се руши/ намиращ се на спирката до полицията, пречи както на движението на спирката, така и на движението по и без друго тесния тротоар. Загрозява и градска среда. Моля, вземете отношение!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 01.09.202111:25
    Уважаема госпожо Мазнева, уведомяваме Ви, че е извършена проверка по вашия сигнал, установено е, че наемателите имат валидно разрешение за ползване до 05.03.2022г. и редовно заплащат съответния наем, поради което няма основание павилиона да бъде премахнат.
  • 26.08.202113:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали