В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №1093

тротоарни плочки

Начало
26.08.2021
ID:
1093

Предложение

Подаден от: Катерина Чучева

Място/адрес: ул. „Велико Търново“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Моля, да подмените и плочките на този тротоар.Когато се подменяха плочките на ул."В.Търново" преди 2- 3 години,този участък беше пропуснат.Положението е критично.Ако е възможно и да се поставят бетонни колчета ,за да не се качват автомобили на тротоара.Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.03.202216:12
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е предвидено за 2022г. ремонт на тротоар в участък на бул. „България“ и след като бъде приключен, ще се ремонтира и тротоара на ул. „Велико Търново“.
  • 26.08.202108:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали