В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1091

Незаконно паркиране

Начало
24.08.2021
ID:
1091

Друго

Подаден от: Любомир Димитров Михайлов

Място/адрес: Цар Иван Асен втори

Описание: Незаконно паркиране на микробус.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.09.202116:18
    Уважаеми господин Михайлов, уведомяваме Ви, че по сигнал за паркиран автомобил на ул. „Цар Иван Асен II" до бензиностанция "Лукойл" (отстрани до заразна болница) на 16.06.2021 г. комисия назначена със заповед на кмета постави уведомление за доброволно преместване на излязло от употреба моторно превозно средство (ИУМПС). При направени няколко проверки на място като последната е на 02.09.2021г. белият бус с марка Мерцедес и рег. № РВ6565АК е премахнат от общинския терен.
  • 25.08.202108:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали