В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1090

Разделно събиране на отпадъци

Начало
23.08.2021
ID:
1090

Отпадъци/почистване

Подаден от: Павлин Коцев

Място/адрес: Ул. Захари Стоянов

Описание: Здравейте, контейнерите за разделно събиране са препълнени. Налага се да изхвърлям събрана хартия и пластмаса в общия контейнер. Успешен ден!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.08.202116:01
    Уважаеми господин Коцев, уведомяваме Ви, че жълтите съдовете за разделно събиране на отпадъци от опаковки се обслужват по определен месечен график- два пъти месечно. Част от отпадъците са от контейнера за битови, което води до бързото препълване на съдовете. Контейнерите за разделно събиране са поставени за събиране на отпадъци от опаковки от гражданите, а не за битови отпадъци. Следващото обслужване ще е през м. септември 2021г.
  • 24.08.202108:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали