В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №109

Неработи улично осветление

Начало
22.03.2020
ID:
109

Неработещо улично осветление

Подаден от: Емил топалов

Място/адрес: Кв.Баделема между бл11 и бл.12

Описание: Неработи уличното осветление между 11 и 12 бл. в кв.Баделема.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 01.04.202011:23
    Уважаеми г-н Топалов, извършен е оглед на място от поддържащата фирма. За отстраняване на възникналата авария е необходимо ползването на автовишка. В рамките на следващите 5 работни дни аварията ще бъде отстранена.
  • 23.03.202016:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали