В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1089

Изхвърлен строителен отпадък

Начало
23.08.2021
ID:
1089

Отпадъци/почистване

Подаден от: Анелия Христозова

Място/адрес: Асеновград ул капитан Андреев кръстовището с ул. Искра

Описание: От 2 дни има изхвърлени чували със строителни отпадъци на тротоара на улица Искра на кръстовището с Капитан Андреев. Някои от тях са и на пътното платно, моля да се вземат мерки и да бъде премахнат, а отговорност да търсите от нарушителите/от очевидци човек с каруца ги е разтоварил/


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител