В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1087

Изоставен градски парк

Начало
22.08.2021
ID:
1087

Друго

Подаден от: Георги Динков

Място/адрес: гр. Асеновград ул."Речна"38

Описание: Здравейте. Искам да попитам,централния градски парк така наречения"Лятно кино" кой трябва да го поддържа? Изобщо дали някой има желанието да го поддържа? Защото, парка е заприличал на не точно това което обещавате,че може да направите.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.09.202112:20
    Уважаеми господин Динков, относно подадения от Вас сигнал Ви уведомяваме, че парка се почиства ежедневно от работници, коси се по график, както и се полива чрез изградена поливна система. Наблюдават се множество вандалски прояви, които са с цел повреждане на поливната система, което е причина зеленината на парка да е в много добро състояние. Към момента същата е отремонтирана и работи в нормалния си режим на работа. Всички счупени пейки са премахнати, а на тяхно място са поставени нови. С общи усилия, с действия насочени към опазване на изграденото ще се радваме на зелен и поддържан парк.
  • 23.08.202108:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали