В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1086

Нерегламентирано сметище

Начало
22.08.2021
ID:
1086

Отпадъци/почистване

Подаден от: Даниел Начев

Място/адрес: Миньор 54

Описание: Нерегламентирано се изхвърлят боклуци на ул. Миньор. Разполагаме с видеозаписи за ежедневно изхвърляне на битови и строителни отпадъци, а днес и труп на животно. Това се намира точно срещу сградата на Траурен дом -Асеновград, която е на Миньор 54. Всички, които посещават новите гробища са свидетели на това.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.08.202115:58
    Уважаеми господин Начев, уведомяваме Ви, че на 18.08.2021г. Община Асеновград е изпратила сигнал до Районно управление на МВР- Асеновград за нерегламентирано изхвърляне на отпадъци в района на новия гробищен парк.
  • 23.08.202108:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали