В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1082

Повреден светофар на зъбчето

Начало
19.08.2021
ID:
1082

Неработещ светофар

Подаден от: Владислав Йорданов

Място/адрес: Зъбчето

Описание: От една седмица, не работи светофар, дори липсва


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител