В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №1081

Отпадъци

Начало
18.08.2021
ID:
1081

Въпрос

Подаден от: Росица Василева Иванова

Място/адрес: Асеновград ул. Атанас Свещаров 27

Описание: Здравейте! Има ли услуга за извозване на стари мебели от домовете или от определени места? Ако има такава, бихте ли ми дали графика по който се прави? Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 20.08.202109:56
    Уважаема госпожо Иванова, старите мебели може да извозите безплатно до Депо – Асеновград, то се намира по пътя за с. Боянци, ул. “Боянско шосе“ № 4. В случай, че същите желаете да бъдат извозени от дома Ви, може да позвъните на тел. 032/660 600, „КМД“ ЕООД и да поръчате лодка, за което е необходимо да заплатите 170 лв. на фирмата изпълнител.
  • 19.08.202108:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали