В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №1080

Сърце за капачки

Начало
18.08.2021
ID:
1080

Въпрос

Подаден от: Иванка Авкова

Място/адрес: Гр.Асеновград, кв.Долни Воден

Описание: През 2019-та година бе изработено метално сърце, служещо за събиране на пластмасови капачки, на които всички знаем предназначението. Същото бе монтирано в кв.Долни Воден пред НЧ "Христо Ботев. Преди няколко месеца вандали изпотрошиха чешмата в близост до сърцето, както и повредиха самото сърце. Днес констатирах,че сърцето не е на мястото си, в случая изобщо го няма. Въпросът ми е следният: Вие ли демонтирахте металното сърце с ремонтна цел и ще го монтирате ли отново на същото място? Ако отговорът е да - то кога? Ако е не - възнамерявате ли да монтирате ново и да намерите начин за опазването му? Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 20.08.202109:54
    Уважаема госпожо Авкова, металното сърце за капачки находящо се в кв. Долни Воден е демонтирано поради повреда с цел ремонт. След възстановяване на целостта му, същото ще бъде върнато на мястото си, а именно – кв. Долни Воден, пред НЧ “Христо Ботев“.
  • 19.08.202108:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали