В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1078

Безстопанствени животни на главен път Асеновград-Кърджали

Начало
18.08.2021
ID:
1078

Друго

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: Главен път Асеновград-Кърджали

Описание: На главен път Асеновград-Кърджали на около 1-2 км след отбивката за с. Мулдава непосредствено до павилиона където продават риба, има безстопанствени телета, които излизат на главния път и са предпоставка за голямо ПТП. Моля да бъдат предприети незабавни мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител