В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №1076

Не светеща улична лампа

Начало
15.08.2021
ID:
1076

Неработещо улично осветление

Подаден от: Гюлхан Сюлейман

Място/адрес: Градешница 53

Описание: Осветителното тяло не свети от известно време.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител