В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №1075

Незаконно изхвърляне на строителни отпадъци

Начало
15.08.2021
ID:
1075

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ваня Маркова

Място/адрес: Новите гробища

Описание: Така се изхвърлят строителни отпадъци от ромите. Това е практика и е безконтролно. Виждаме как общината почиства нерегламентираните снетища, но защо трябва да се стига до там? Няма ли начин да се предотврати появата им и нека всички, които ги създават да бъдат наказвани? Виждаме, че се движат свободно каруци по града, виждаме, че се изхвърлят строителни (и не само) отпадъци, но не виждаме да има наказани и някой да го е страх. Как ще ги глобите сега тези - та те дори нямат регистрационен номер на каруцата?! А всички други, които го правят?!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител